تبلیغات
گیم کرافت: مرجع بازی های رایانه ای - ۵ شهر زیبا در دنیای بازی ها

بازیهای رایانه ای یکی از جالب ترین سرگرمی های امروزی هستند . وجود انسان ها ، ماشین ها ، حیوانات ، جانوان عجیب و غریب ، شهر ها و سیاره ها باعث شده است که هیچ مرز و محدوده ای برای این سرگرمی وجود نداشته باشد و ما هر ساله شاهد زیباترین بازیها باشیم .در این بین مکان ها و شهر هایی که بازیهای در انها اتفاق می افتند یکی از بهترین ساختار ها هستند . در زیر ۵ شهر مورد علاقه در دنیای بازی های رایانه ای اورده شد است .

شهر Monteriggioni

این شهر برای اولین بار در سال ۲۰۰۹ ودر بازی Assassin’s Creed II نشان داده شد . شهری زیبا با ساختاری جالب و ویزگی های معماری و هنری خیلی زیبا .این شهر تا مدت ها در خاطره هر بازیکنی قرار گرفت به طوری که در نسخه بعدی بازی Assassin’s Creed نیز از ان استفاده شد و لحظه ویران شدن آن یکی از دردناک ترین لحظه های بازی بود !

شهر Megaton


این شهر در سال ۲۰۰۸ در بازی Fallout 3 برای اولین بار نشان داده شد .یکی از زیبا ترین شهر های فانتزی با جوی اخرالزمانی  و مردمانی خون گرم . در عین اینکه در هم و برهم بود اما ساختار دفاعی و نظامی جالبی داشت . همه چیز در این شهر بود و اگر کمی بی دقتی می کردید در این شهر به راحتی گم می شدید.

شهر Rapture


این شهر برای اولین بار در سال ۲۰۰۷ و در بازی BioShock معرفی شد . یک شهر زیبا با ساختاری مهندسی و با یک ویژگی عجیب ، این شهر کاملا در زیر اب قرار داشت و همین ویژگی باعث می شد که شهر در زیر اب یک درخشش خاصی داشته باشد . این شهر واقعا یکی از هنر های طراحی بسیار زیبا در بازی های رایانه ای است که تا مدت ها در ذهن ها ماند و هنوز نظیر ان دیده نشده است .

شهر Whiterun


این شهر در سال ۲۰۱۱ در بهترین بازی سال یعنی The Elder Scrolls V: Skyrim معرفی شد .دلیل محبوبیت این شهر ساختار و شکل گیری منظم ان است . خیابان ها به خوبی طراحی شده است و خانه ها منظم و با قاعده طراحی شده اند شهر به طور وصف ناپذیری زیبا است و به خوبی نیز از ان محافظت می شود . در این شهر همه چیز سره جای خودش است .

شهر Bright Falls


این شهر برای اولین بار در سال ۲۰۰۸ در یکی از دلهره اورترین بازیها یعنی Alan Wake نشان داده شد . شاید در نگاه اول شهر چیزی برای گفتن نداشته باشد اما کافی است از کنار شهر به منظره ها و چشم انداز های ان نگاهی کنید یا از بالای یک تپه به شهر نگاه کنید . این شهر واقعا در یک چشم انداز عالی و موقیعت مکانی منحصر به فرد قرار گرفته است.

منبع:دنیای بازی

آخرین مطالب