گیم کرافت: مرجع بازی های رایانه ای
گروه طراحی قالب من گروه طراحی قالب من گروه طراحی قالب من گروه طراحی قالب من گروه طراحی قالب من
درباره وبلاگ


گیم کرافت یکی از سایت های مربوط به مسائل دنیای وسیع گیم است
ما در گیم کرافت مطالب سایت های معروف خارجی را ترجمه می کنیم و انتشار میدهیم و یا ویدیو آپلود و در اختیارتان قرار میدهیم
امیدوارم زحمات ما برای شما خوشایند باشد
اگر مایل به نویسندگی در گیم کرافت هستید در بخش نظرات اعلام کنید
خواهشا نظر یادتون نره.انصافا دل سرد میشم وقتی میبینم نظرات خیلی کمه

مدیر وبلاگ : پسر خوشگل
نظرسنجی
ایا با گذاشتن تریلر های Full Hd موافق هستید؟حجم این گونه تریلر ها خیلی بالاستهمونطور که همه بهت زده شدید من هم در هواو حس دیگری هستم ، زیرا واقعا با تیزر تریلر جذاب و دیدنی روبه رو شدیم که به شدت شما را تشنه عنوان Cyber punk 2077 می کند ، و با توجه به این عطش که سه روز است به وجود امده به تحلیل تریلر این بازی با حدس و گمان هایی نشسته ایم تا شما دوستان عزیز را نیز وارد حس کنیم و در قسمت کامنت های سایت به بحث و گفتگو درباره این بازی و تریلر مبهم ان بپردازیم ، پس استدعا می کنم با تحیلیل و مقاله من همراه باشید . ( برای بزرگ نمایی بر روی عکس ها کلیک کنید )

اولین چیزی که همگان دیدیم چشم های همراه با ارایش زیبا می باشد که با موتور red به شکل باور نکردنی و واقع رایانه طراحی شده است ، از این چشم ها شاید بتوانیم چیزی را بخوانیم ، بله : با دقت به عکس زیر نگاه کنید ، در درون چشم ها و در قسمت کناری به نظر انعکاسی دیده میشود  که شبیه یک دایره است ، شاید هم انعکاس نباشد اما در نوبه ی خود بحث بر انگیز است ، درون این دو چشمه چه چیزی در جریان است ، حدس و گمان شما چیست ؟


http://upload.tehran98.com/img1/r105ge8tqhy0dnmub6w9.jpg

3333@@

اما چند ثانیه بعد از چشم ها فاصله میگیریم و چهره تمام رخ دختر زیبا را میبینیم ، که گلوله ای شروع به نزدیک شدن است ، لحظات اسلو موشن گلوله و محیط را به اهستگی نشان میدهد ، که به کنار صورت دخترک برخورد میکند ولی از این برخورد هیچ گونه زخم و خونی ظاهر نمیشود و تنها از ان خراشی بسیار سطحی باقی میماند که خود این تیر به هزاران تکه کوچک و بزرگ تقسیم میشود ، اما چندی بعد گلوله بعدی را مشاهده میکنیم که از لوله اسلحه پلیسی خارج میشود و به راه خود ادامه میدهد و از روی کفش قرمزی عبور میکند که دور تا دور ان را خون گرفته است ، اما این خون از کجاست ؟ در صدم ثانیه ای بعد پلیس های بیشتری را میبینیم که تیر های بیشتری را از اسلحه خود رها رها میکنند و این گلوله های ازاد از کنار ساختمان های بسیار بلند و پیشرفته عبور میکنند که نشان دهنده اوج پیشرفت است ، اما ایا این ساختمان ها در کره زمین سر به فلک کشیده اند و یا در سیاره دیگری ساخته شده اند ؟ نظر شما در این باره چیست ؟

444@@

تیر های مرگ بار راه خود را ادامه میدهند و به بدن لاغر دخترک برخورد میکنند اما بازهم هیچ اثری جز چند تا خراش سطحی به وجود نمی اورند ، زیرا دوربین مارا با دست های شبیه به ربات دخترک همراه میکند و بر اشکار میکند که چرا گلوله ها تاثیری ندارند ،( البته قبل از این گلوله ها گرد و غباری را نظاره میکنیم که شاید از درگیری قبل اطلاع رسانی میکند !) ولی خوب هنوز برای قضاوت زود است که این زن ربات باشد ولی خط های قسمت به قسمت شده روی بدن وی نوید چنین چیزی را میدهند . اما بر روی چنگک های دست های رباتی این دختر خون را نظاره می کنیم و در اطراف وی ده ها جسد وجود دارد که چگونگی وجود این خون را اشکار میسازد ؟ اما از کجا معلوم این خون از خود این زن نیست ، شاید همانند فیلم نابود گر در وجود خود بافت های زنده دارد ، شاید اصلا وی انسان است و این دست ها جزو سلاح های او میباشند که سلامتی خود را با این ابزار همراه کرده ؟ شاید پلیس ها با شلیک گلوله همگان را به قتل رسانده اند ؟ و شاید هم این دختر انان را سلاخی کرده ، زیرا یکی از اجساد مرد سرش  تقریبا قطع شده است ، به احتمال زیاد به طور کامل جدا شده است ؟ شاید پلیس و این دختر هردو باهم این کار را کرده اند ؟ شاید پلیس اصلا قصد کشتن وی را ندارد !

@@@1616

از این ها که بگذریم ظاهر اریان این زن را میبینیم که حس غافلگیری را در ما به وجود می اورد ، به احتمال وی در زندگی روز مره غافل گیر شده است ؟ این احتمال نیز هست که در ماموریت بوده است و نتوانسته کار خود را به درستی انجام دهد . از ان طرف یک ماشین نیرو های پلیس وظیفه پردازش نور و اسکن کردن محیط را بر عهده دارد و تعداد کشته ها را تخمین میزند .

@@@

اما قضیه به این جا ختم نمی شود و با کنار رفتن دوریبن ما فردی را میبینیم که وی نیزمسئول پلیس شب شهر میباشد و اسلحه را بر روی سر این زن شبیه به ربات گرفته است ، نکته جالب این است که وی نیز در مابین تمامی ان گلوله ها ایستاه است و به نظردر زیر پلیور خود زره بسیار محکمی دارد و همانند این فرد که اسلحه خود را به سر ان نشانه گرفته روئین تن باشد ؟ شاید خود وی نیز ربات است ؟ شاید پلیس ها به وی شلیک میکنند ؟

555@@666@@@777@@@999@@@

اما ظاهر اسلحه وی فرق میکند و بر روی ان نوشته مالکان قبل از استفاده دستورات و مقررات را بخوانید ، شاید این وسیله مرگ بار میتواند به کار این زن فیسره دهد ؟ پلیس شب ماشه در حال کشیدن ماشه است که …….

لحظات به سبک وسیاق معمولی در می ایند و یک زن که کچل به نظر می اید را می بینیم ؟ از کجا معلوم شاید سر خود را تراشیده ؟ شاید موه های خود را بافته است ؟ اما خراش رو صورتش این نوید را میدهد که وی همان دختر است !!

444@@

101010@@

چندی بعد در روبه رویش همان پلیس شب را مشاهده میکنیم ؟ پس وی این دختر را به درک نفرستاده است ؟! ایا این دو همکار هستند ؟اصلا چرا دوست نباشند ؟ ان ها در کجا قرار دارند ؟ به احتمال زیاد در یک ماشین ؟ در راه ماموریت هستند ؟ چندی بعد زن که مدت ها در تریلر ددیم دوربین ( ماسک ) و یا هر چیزی را که به اسمش را میگذارید همانند پسرپلیس رو به روی خود به چشم خود میزند و ان را فعال میکند ؟ ایا دردسر دیگری در راه است ؟ !!

1111;;;;11@@@

اما هر چه که باشد باید به مسئولیتی بر انان محول شده که باید بر ان پایبند باشند، جمله ای که تریلر بر ان تاکید زیادی داشت .

Personal Responsibility

خب هدف ما در این مقاله تکراری شرح دادن تریلر دیده شده نبود ، بلکه ….

شما درباره این بازی چه فکر میکنید .

داستان از چه قرار است ؟ این سوالیست که نیاز به قوه تخیل بسیار بالا به توجه به تریلر دیده شده دارد ؟ ایا می توانید به صورت حدسی داستان را بیان کنید ؟

حس شما درباره کاراکتر های دیده شده چیست ؟

این زن را چه می پندارید ؟ ایا وی یک جانی است یا یک منجی ؟

درباره پلیس خوش هیکل چطور ؟ ما که هنوز قیافه وی را ندیده ایم !

نظر شما درباره ان مرکز که گلوله ها از ان گذر کردند چیست ؟ همان جایی که که عکس یک زن نشان داده شد ؟

فضا سازی در تریلر چطور بود ؟ ایا به نظرتان بازی نیز شبیه تریلر زیبا به نظر می اید ؟

به نظرتان این نقش افرینی کمی متفاوبت نیست ؟

ایا درگیری قبلی نیز در راه بوده است ؟

از رونمایی این بازی خوش حالید یا ناراحت ؟

و …. ……

و کلا چه حسی نسبت به این بازی دارید ؟

شما می توانید طرز فکر خود را درباره این بازی و تریلر ان بازگو کنید .

منبع:گیم سایدرز

نوع مطلب : نقد و برسی بازی، معرفی بازی های رایانه ای ، مقالات تخصصی، 
برچسب ها :
لینک های مرتبط :
پسر خوشگل
دوشنبه 2 بهمن 1391
نظرات پس از تایید نشان داده خواهند شد.
آمار وبلاگ
  • کل بازدید :
  • بازدید امروز :
  • بازدید دیروز :
  • بازدید این ماه :
  • بازدید ماه قبل :
  • تعداد نویسندگان :
  • تعداد کل پست ها :
  • آخرین بازدید :
  • آخرین بروز رسانی :
امکانات جانبی
Google

در این وبلاگ
در كل اینترنت
کد جست و جوی گوگلFuture Google PR for soheil1200.mihanblog.com - 5.04
به سایت ما خوش آمدید
نام و نام خانوادگی      
آدرس ایمیل      
کلیه حقوق این وبلاگ برای گیم کرافت: مرجع بازی های رایانه ای محفوظ است
شبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Mobile Traffic | سایت سوالات